Nasıl Bakiye Yüklerim?


Sosyal Cennet Panelinde bakiye yükleme yöntemi olarak Sisteme entegreli olan PayTR alt yapısı ile 7/24 otomatik olarak bakiye yükleyebilirsiniz. PayTR ile iki farklı seçeneğiniz vardır. Birincisi kredi kartı ile otomatik yükleme yapmak, ikincisi havale yöntemi ile yükleme yapmak. Eğer havale yöntemi ile PayTR üzerinden ödeme yapmak isterseniz havale gönderimini PayTR hesaplarına gönderdikten sonra havale bildirimi yapmanız gerekir. Bu çok uzun sürmez.


PayTR yöntemi çok daha hızlı ve kolay bir yöntem olmakta olup bakiye yüklemeleriniz otomatik olarak onaylanır ve hemen alışverişe başlayabilirsiniz. PayTR ile yapacağınız ödemeler 3D Secure sistemi ile korunmakta olup şifrelenmektedir.


Sipariş Vermeden Önce Okumanız Gereken Önemli Bilgilendirmeler

 

• Lütfen "Yeni Açılmış","Telif İçerikli","Sms ve Mail Onaysız" Hesaplara Takipçi Almayınız.

 

Sosyal medya sistemlerinin sürekli güncellenmesinden kaynaklı yoğun takipçi vb işlemlerde hesabınız kapatılabilir sıradan bir hesabın kapanma riskide bulunmaktadır. Lütfen bunları göz önünde bulundurunuz sorumluluk kabul edememekteyiz.

 

• Bir sipariş bitmeden aynı adrese başka sipariş girmemelisiniz.

 

• Kapanan hesap, Silinen takipçi, ve her türlü sipariş eksikliği konusunda sosyalcennet.net garanti vermemektedir.

 

• Sosyal Cennet bütün işlemlerde aktiflik & düşmeme garantilemez sadece alınan miktarın yüklemesinde sorumludur. (Garantili servisler hariç) Eğer eksik yükleme olursa sistem otomatik şekilde eksik kısmın ücretini iade etmektedir.

 

• Twitter yabancı bot işlemlerinde lütfen sipariş tamamlandıktan bir yenisini eklemeden, en az 6 saat bekleyiniz ve daha sonra başka bir sipariş geçiniz.

 

• Bot takipçi işlemlerinin hiç bir şekilde garantisi yoktur bakım yapılacak süre belli olmamakla birlikte gelen takipçiler ertesi gün bile silinebilir.

 

• Gizli hesaplara verilen siparişlerin durumu "Tamamlandı" pozisyonuna geçerse geri iade yapılamamaktadır.

 

• Hatalı işlem yapılan siparişlerin durumu "Tamamlandı" pozisyonuna geçerse geri iade yapılamamaktadır.

 

• Sistem üzerinden geçilen siparişlerin başlama süresi sistemsel yoğunluğa göre değişebilir, ertelenebilir, uzatılabilir.

 

• Sisteme giren bakiye kesinlikle iade edilmemektedir lakin bizimle bir hizmet konusunda anlaştığınızda o hizmetten dolayı problem yaşanıp kaldırılırsa ancak o durumda iade yapılmaktadır.

 

• Siparişinizi verdikten sonra hesap, gönderi vs. ID'lerini değiştirmeyin, gizlemeyin ve sipariş tamamlanmadan başka panellerden destek yapmayınız.

 

• Bu hususlara dikkat etmezseniz yaşanacak durumlardan dolayı sorumluluk bize ait değildir.

 

• Sistemimize kayıt olup sipariş vermiş olan herkes bu kuralları kabul etmiş olur ve herhangi bir aksaklıkta şikâyetçi olamaz ve hak talep edemezler.

 

Yapacağınız Alışverişlerde Belirtilen Maddeleri Kabul Etmiş Sayılırsınız

 

Servis açıklamalarında yazan veriler bu sözleşmede geçerli olmaktadır çünkü hiç bir servisin anlık olarak ne veriler yansıttığını bilemediğimiz için servis açıklamaları sadece ön bilgidir garanti ve başlangıç süreleri geçerli değildir.

 

SOSYAL CENNET  hiçbir zaman süre garantisi vermez, sosyal mecraların ne zaman güncelleme yapacağı belli olmamakla birlikte servis açıklamalarında yazan süreler belirttiğimiz en yakın tahmini sürelerdir.

 

Siparişim Neden İptal Edildi?

 

·         Siparişinizin iptal edilmesinin belirli nedenleri vardır ;

 

·         Profiliniz gizli ise siparişiniz iptal edilir lütfen gizlilik kontrolü yapınız.

 

·         Bazı servislerde sizden link yerine sadece kullanıcı adı girmeniz istenir bu hususa dikkat ediniz.


·         Servislerin maksimum gönderim miktarlarını aldığınızda 2.kez sipariş verirseniz siparişiniz iptal edilir.


·         Siparişlerinizde bu durumlar yoksa ve 24 saat geçmiş ise lütfen destek bölümünden bizlere ulaşınız.

 

Siparişim Kısmen Tamamlanıp Kalanı İade Edildi Ne Yapmalıyım?

 

Bir kısmı tamamlanan siparişlerinizin tamamlanmayan kısmı otomatik olarak iade edilir. Bu durumda tekrar sipariş geçmenizi öneririz. Sistemsel yada sağlayıcılar tarafından Spam filtrelemesi olduğunda eksik gönderim olabilir bu hususta diğer gün tekrar deneyebilirsiniz yada farklı servisler tercih edebilirsiniz.

Genel de eksik tamamlanmasının sebebi sunucunun o an almış olduğunuz miktar kadar gönderim yapamamasından kaynaklıdır ve bazı servislerimiz sürekli eksik gönderim yapar bu maliyete bağlı değişkenlik göstermektedir genelde Kaliteli servisler daha iyi ve sağlam olmaktadır bu durumda Kaliteli Ürünlere yönelmenizi önermekteyiz.

Sosyal Cennet Panelinden alınan bot takipçilerin hiç birine garanti verilmemekle birlikte durumu Sözleşmede Açıkca Belirtilmiştir.


Takipçilerim Düşüyor Ne Yapmalıyım?

 

Sosyal Medya Hesaplarınız için Satın aldığınız takipçiler tamamen kişisel hesaplardan oluşmaktadır ve bu hesapların takipten çıkma özgürlüğü bulunmaktadır. Örnek verecek olursak; Siz nasıl ki tanımadığınız kişileri takip etmek istemezsiniz bu durumda aynıdır. Takip edenlerin Takibi geri çekmelerinin açıkça sebepleri göz önündedir. Bot takipçilerde ise durum tamamen farklıdır İn-Active hesap oldukları için İnstagram bir süre sonra bu hesapları bünyesinden kaldırıyor yada Confirmation Oluyor ve buda sizlere düşüş olarak yansımaktadır.

 

 

SOSYALCENNET BİLDİRİMDE BULUNMAKSIZIN

YUKARIDAKİ MADDELERİ DEĞİŞTİRME HAKKINI SAKLI TUTAR

Sosyal Cennet